Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui

Răsturnare de situație într-un caz șocant din Marea Britanie: doi români au pledat vinovați în fața instanței pentru uciderea a doi bărbați. Potrivit jurnaliștilor de la BBC și The Guardian, aceștia puneau în aplicare o metodă extrem de periculoasă – își drogau victimele pe ascuns cu sedative puternice pentru a le lăsa fără bani și bunuri, dozele dovedindu-se însă fatale.

ARTICOLE RECOMANDATE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

ULTIMELE ȘTIRI